Dyrektor Gimnzjum w Zakrzowie zaprasza Szanownych Państwa Rodziców uczniów przyjętych do klasy pierwszej, czwartej i siódmej Szkoły Podstawowej w Zakrzowie na spotkanie organizacyjno – informacyjne, które odbędzie się we wtorek 27 czerwca o godzinie 17:00 w budynku gimnajum.

 

Serdecznie zapraszam

 

Grzegorz Malinowski

dyrektor Gimnazjum w Zakrzowie

BEZPIECZNE WAKACJE 2017

 

Bardzo prosimy Rodziców o zapoznanie się z artykułem "Bezpieczne wakacje 2017 - informacje dla rodzicow i opiekunów".

 Kolejny przydatny link prowadzi do strony ORE traktującej o bezpiecznych wakacjach.

 

 

Czytaj więcej: Bezpieczne wakacje 2017

Pokaz sprawności fizycznej, przegląd montaży filmowych, gimnastyka umysłu i coś dla ducha, czyli łyk kultury... - tak gimnazjaliści i ich nauczyciele spędzili tegoroczny, długo wyczekiwany Dzień Talentów.

Czytaj więcej: Dzień Szkoły Odkrywców Talentów 2017

moj-ojciecDowiedz się więcej o Patronie z albumu „Mój ojciec. Wspomnienia". Autor: Zofia Pilecka-Optułowicz.

Książkę podarował do biblioteki ks. Krzysztof Kopeć.

Dziękujemy.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Dziś jest dobry dzień na czytanie książek…

W marcu tego roku zaczęła się nasza piękna przygoda z BRD. W Zespole Szkół w Izdebniku rozgromiliśmy rywali z pozostałych gmin zajmując pierwsze trzy miejsca.

Czytaj więcej: BRD 2017

Każdego roku w dniu 31 maja obchodzony jest Światowy Dzień Bez Tytoniu. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) stara się w tym dniu zwrócić uwagę na kwestię zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych skutków palenia tytoniu. Hasło przewodnie tegorocznych obchodów to: ,,Tytoń – zagrożenie dla rozwoju".

Czytaj więcej: 31 maja 2017 – Światowy Dzień Bez Tytoniu

Nie zmógł go Auschwitz

Witold Pilecki (1901-1948)

przede wszystkim przedostał się do obozu Auschwitz (22 września 1940), aby tam zorganizować ruch oporu. Pilecki uciekł (27 kwietnia 1943 roku) wraz z dwoma towarzyszami i dalej działał w konspiracji.

Czytaj więcej: V Zakrzowski Marsz Rotmistrza Pileckiego

21 marca 2017 roku miał miejsce XXI finał konkursu wiedzy ogólnej "Leonardo", w którym wzięło udział 59 uczniów z 14 polskich gmin należących do Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich oraz 11 uczniów z 11 gmin słowackich. Naszą gminę, a jednocześnie szkołę, reprezentowali: Joanna Jabłońska (IIIc), Filip Gnojek (IIa) oraz Przemysław Okręglicki (III b). Finał został zorganizowany w Zespole Szkół ul. Wolności 53 w Makowie Podhalańskim.

Czytaj więcej: Leonardo 2017

19. maja (w piątek) wychowankowie p. Renaty Gordon pod opieką jej i jej siostry Patrycji wyruszyli na nocny podbój Krakowa, mając nadzieję na świetną zabawę. Jak zwykle nie zawiedli się.

Czytaj więcej: 14. Noc w Muzeum z udziałem klasy Ib

15.05.2017r. dziesięcioro uczniów z naszej szkoły brałoudział w jubileuszowym XX Rajdzie Papieskim wraz z p.Małgorzatą Łasak i p.Dominiką Gwiżdż, które razem z p. Sylwią Jamróz przygotowywały gimnazjalistów do wyprawy. Podczas trasy, która wiodła od stacji PKP w Stroniu do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej uczestnicy wykonywali zadania.

Czytaj więcej: Byliśmy… na XX Dniach Papieskich w Kalwarii Zebrzydowskiej

Kontakt

Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego

Zakrzów 131

34-145 Stronie

tel./fax 33 879 74 87

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.gimzakrzow.iap.pl

Scroll to top