Wieczór pełen atrakcji i niespodzianek oraz tańców do upadłego - tak będziemy wspominać ostatnią zabawę w gronie przyjaciół z klas IIIA, IIIB i IIIC. Długo wyczekiwany komers rocznika 2014-2017 już za nami.

20 czerwca niektórym przypominał o końcu roku szkolnego, który nadchodzi wielkimi krokami, a innym pozwolił na moment zapomnieć o nieuchronnym rozstaniu z ukochaną klasą, mającym nastąpić za niecałe 3 dni.

Asia Kurek (IIIC) swoją czerwoną sukienkę na komers kupiła już w listopadzie, a buty w styczniu, zaś Patrycja Tatara (IIIB) wizytę u fryzjera zarezerwowała na 12:15, a u kosmetyczki cały tydzień wcześniej. Wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik i to nie tylko u dziewczyn, ale i u schludnie odzianych w garnitury panów, którzy powitali przed wejściem swoich nauczycieli i wprowadzili ich do środka, stąpając po czerwonym dywanie.

Po przywitaniu balowiczów przez Pana Dyrektora Malinowskiego i zjedzeniu wyśmienitego obiadu wszyscy ruszyli na parkiet. Posypało się konfetti i dedykacje. Dym i lasery stworzyły niezapomniany nastrój. Taniec belgijski, pociąg, kaczuszki, makarena - to tylko niektóre z propozycji DJ-a Piotrka Wrony, który nie pozwolił nikomu zagrzać miejsca na krześle dłużej niż przez kilka sekund.

Niespodzianką był płonący tort i świecące balony, wypuszczone przez trzecioklasistów w niebo po zapadnięciu zmroku. A kto okazał się królem parkietu? Oczywiście Jakub Talaga (IIIA) - nie było chyba uczennicy, a już na pewno nauczycielki, z którą by nie zatańczył.

Zabawa trwała do późnej godziny 23:10, kiedy to rodzice i wychowawcy - p. Małgorzata Łasak, p. Monika Putyra i p. Maria Markiewicz - pożegnali roztańczonych imprezowiczów. Nie obyło się także bez pierwszych łez do wtóru piosence „Ostatni raz z moją klasą". Ciąg dalszy nieunikniony - w zakończenie roku szkolnego...

Niezapomniany wieczór minął bardzo szybko i miło, a wrażenia z niego zostaną nam do końca życia, za co dziękujemy wszystkim rodzicom i nauczycielom przybyłym na naszą ostatnią imprezę przed rozstaniem. Serdeczne podziękowania również dla najlepszego DJ-a imprezy!


Magdalena Szczygieł
i Wiktoria Warchał (IIIB)

 

Kontakt

Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego

Zakrzów 131

34-145 Stronie

tel./fax 33 879 74 87

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.gimzakrzow.iap.pl

Scroll to top