20 czerwca br. na boisku LKS „Żarek" w Stroniu odbył się kolejny już raz turniej sportowy, zwany Dniem Gimnazjalisty. Wszystkie klasy stanęły między sobą do rywalizacji w rozmaitych konkurencjach sportowych, przygotowanych przez p. Dominikę Gwiżdż.

Pogoda dopisała jak rzadko kiedy, dzięki czemu gimnazjaliści stanęli ze sobą w szranki na świeżym powietrzu, podczas gdy nauczyciele rozpalili grilla i rozdzielili swoim podopiecznym słone przekąski.

Aby sprawdzić, która klasa okaże się najsprawniejsza, uczniowie musieli zawalczyć między sobą w następujących konkurencjach: najszczuplejsza klasa, gaszenie pożaru, przeciąganie liny, rzuty papierowymi samolotami do celu, spacer po skrzyniach oraz sztafeta z balonem wypełnionym wodą. Zabawa była przednia, humory dopisywały wszystkim, a ciekawe zadania pobudzały ducha walki.

Ostatecznie najsprawniejsze i najbardziej zgrane okazały się klasy IC, IIB i IIIC. Gratulujemy uczniom i ich wychowawcom!

A my mamy nadzieję, że Dzień Gimnazjalisty będzie organizowany co roku, aż do końca gimnazjum i jeszcze dłużej. Dziękujemy organizatorom za miło spędzony czas poza ławką szkolną, chrupiące kiełbaski i inne smakołyki!

Magdalena Drążek
i Małgorzata Kwartnik (IB)

 

Kontakt

Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego

Zakrzów 131

34-145 Stronie

tel./fax 33 879 74 87

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.gimzakrzow.iap.pl

Scroll to top