Dobiegła końca całoroczna rywalizacja o tytuła SUPER KLASY. Poniżej przedstawione zostały wyniki konkursu, warto jednak zaznaczyć, że wszyscy, którzy współpracując wspólnie podjeli trud, już są zwyciężonymi! Gratulujemy!

I Miejsce - klasa Ib (167 pkt.)

II Miejsce - klasa IIc (163 pkt.)

III Miejsce - klasa IIa (158,5 pkt.)

Czytaj więcej...

 

W poniedziałek i piątek każdy uczeń marzy, by wylosowany został ich "Szczęśliwy Numerek". Samorząd Uczniowski pragnie przypomnieć wszystkim regulamin zabawy!

Czytaj więcej...

Wyniki zbiórki nakrętek (wrzesień, październik)

Tak niewiele trzeba, by pomagać  potrzebującym. Cieszyć może ogromne zaangażowanie klas w zbiórkę nakrętek. Poniżej zaprezentowano wyniki i przyznane punkty, które wliczają się do konkursu na "Super klasę". Kolejne wyniki pod koniec grudnia. Nakręcimy się na pomaganie! 

Czytaj więcej...

Wyniki międzyklasowej rywalizacji na najlepszą gazetkę ścienną

Punkty przyznawane były przez 15 nauczycieli niewychowawców i pracowników szkoły. Każdy z głosujących oglądał zdjęcia gazetek ściennych i według własnego uznania przyznawał miejsca (od I do V). Miejsca zostały przeliczone na punkty i tym sposobem wyłoniono zwycięzców.

Czytaj więcej...

19 września w naszym gimnazjum odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Piątkowe głosowanie poprzedzone było tygodniową walką na hasła i plakaty wyborcze potencjalnych kandydatów na prestiżowe stanowisko przewodniczącego szkoły. Ostatecznie zajęła je Patrycja Janczar z IIIB, zaś na opiekuna SU po raz kolejny wybraliśmy p. Dominikę Gwiżdż. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

28 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich salon wróżb.

Czytaj więcej...

W tym dniu uczniowie mieli za zadanie przebrać się, a raczej tuż po wstaniu z łóżka pozostać w piżamie. W zamian za to osoby, które spełniały ten warunek, były zwolnione z odpowiedzi ustnej i niezapowiedzianych kartkówek.

Czytaj więcej...

Inicjatorką pierwszego w historii szkoły Korowodu świętych była p. Kinga Cichoń. Co należało zrobić, aby przyłączyć się do tej pomysłowej inicjatywy. Wystarczyło przebrać się za swojego patrona, albo za dowolnego świętego, i umieć w kilku zdaniach opowiedzieć o jego życiu.

Czytaj więcej...

8 października samorząd uczniowski zorganizował akcję „ Owoce z sadu" Polegała na podzieleniu się z innymi pysznymi i zdrowymi darami jesieni.

Czytaj więcej...

W tym dniu święto obchodzili wszyscy mężczyźni. Chłopcy, którzy chcieli być zwolnieni z odpowiedzi ustnych i kartkówek musieli założyć muszki. Dziewczęta chcący skorzystać z przywileju przebierały się za mężczyzn.

Czytaj więcej...

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego

Zakrzów 131

34-145 Stronie

tel./fax 33 879 74 87

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.gimzakrzow.iap.pl

Scroll to top