W marcu tego roku zaczęła się nasza piękna przygoda z BRD. W Zespole Szkół w Izdebniku rozgromiliśmy rywali z pozostałych gmin zajmując pierwsze trzy miejsca.

Czytaj więcej...

22 lutego 2017 roku odbyły się zawody w BRD, które zorganizowano w województwie podkarpackim w miejscowości Czarna. Wzięła w nich udział drużyna z Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie w składzie: Piotr Haranek, Aniela Zawiła i Anna Radwan. Od samego początku zamierzaliśmy odnieść sukces w X Jubileuszowej Edycji Ligi Mistrzów BRD...

Czytaj więcej...

W okresie luty-marzec 2016 nasza drużyna dzielnie reprezentowała województwo małopolskie w IX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI MISTRZÓW BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM. Podczas turnieju zmierzyliśmy się z najlepszymi drużynami z całej polski, prezentując swoje umiejętności na torze przeszkód i wiedzę na testach.

Czytaj więcej...

Na ten dzień z niecierpliwością czekali uczniowie naszego gimnazjum. 29 kwietnia drużyny chłopców i dziewcząt wzięły udział w finałach wojewódzkich w Nowym Targu w biegach przełajowych. 

Z radością możemy poinformować, że panowie odnieśli ogromny sukces - w rywalizacji zajęli drugie miejsce. Ten srebrny medal napawa dumą! Społeczność szkolna chciałaby raz jeszcze serdecznie pogratulować całej drużynie.

Czytaj więcej...

"To nie jest przypadek, że Zakrzów wygrał obie sztafety w rywalizacji gimnazjum.

To jedna z nielicznych szkół w powiecie, gdzie dzieci po prostu lubią biegać "

koordynator ds. sportu w powiecie wadowickim, Adam Kunowski

W rywalizacji szkół powiatu wadowickiego wzięło udział ponad 440 uczniów.  Stawka rywalizacji była wysoka - awans do etapu wojewódzkiego biegów przełajowych. Z radością możemy poinformować, że rywalizację gimnazjalistów zdominowała nasza szkoła! 

Czytaj więcej...

Wysokie wyniki w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych, siatkówce czy BRD od lat są u nas niemal na porządku dziennym, jednak podium w półfinałach wojewódzkich w halowej piłce nożnej to pierwszy tego rodzaju sukces drużyny p. Bogdana Radwana.

Czytaj więcej...

Reprezentacje pięciu gimnazjów walczyły w naszej szkole w turnieju sprawnościowym. Tory przeszkód pokonywano boso, co jednakże nikomu nie sprawiało najmniejszych trudności, zaś konkurencje wymagały nie lada sprawności, oraz kondycji.   

Czytaj więcej...

W dniu 1.10.2014 r. na stadionie „Skawa” w Wadowicach odbyły się finały powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach wzięło udział 12 uczniów naszego Gimnazjum.

Czytaj więcej...

XXXVII Finał Krajowy w Turnieju BRD odbył się w dniach 1-3 VI 2014 w Czarnej (woj. podkarpackie). W turnieju startowało 16 mistrzów województw z całego kraju. Małopolskę reprezentowało Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie.

Czytaj więcej...

W marcu po raz kolejny spotkali się miłośnicy kostki Rubika. Tradycyjnie każdy uczestnik miał okazję pokazać swoje umiejętności w układaniu. Pasjonaci dotrzymali obietnicy ze spotkania w czasie ferii. Ciągle doskonalą swe umiejętności. Uzyskują coraz lepsze czasy.

Czytaj więcej...

W bieżącym roku szkolnym Międzyszkolny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Gimnazjum odbył się 05 marca 2014 w Zakrzowie.

Wyniki drużynowe:
I miejsce - Gimnazjum w Zakrzowie
II miejsce Gimnazjum w Brzeźnicy
III miejse - Gimnazjum w Barwałdzie Średnim

Czytaj więcej...

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego

Zakrzów 131

34-145 Stronie

tel./fax 33 879 74 87

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.gimzakrzow.iap.pl

Scroll to top