W marcu tego roku zaczęła się nasza piękna przygoda z BRD. W Zespole Szkół w Izdebniku rozgromiliśmy rywali z pozostałych gmin zajmując pierwsze trzy miejsca.

Nie inaczej było końcem kwietnia na Finale Powiatowym w Wieprzu. Zwyciężyliśmy zdecydowanie i dostaliśmy się jako mistrz powiatu do Finału Wojewódzkiego w Mikluszowicach. Indywidualnie pierwsze miejsce zajęła Anna Radwan przed Piotrkiem Harankiem i Anielą Zawiłą.

Z wielką obawą jechaliśmy na Finał Wojewódzki do Mikluszowic, gdyż obawialiśmy się gospodarzy i przeciwników z Ropy. Trener Pan Bogdan Radwan przygotował nas do tych zawodów perfekcyjnie. Wszystkie konkurencje (Rowerowy Tor Przeszkód, Pierwsza Pomoc Przedmedyczna, Miasteczku Ruchu Drogowego i Testy Wiedzy) jako jedyni wykonywaliśmy bezbłędnie, wyprzedzając Mikluszowice i Kościelec. Indywidualnie I miejsce zajęła Aniela Zawiła przed Piotrkiem Harankiem i Anną Radwan. Tego dnia byliśmy niesamowicie szczęśliwi z osiągniętego sukcesu. Dostąpiliśmy zaszczytu reprezentowania województwa małopolskiego na Mistrzostwach Polski w Nidzicy ( województwo warmińsko-mazurski) w dniach 12-14 czerwca.

Kochani gimnazjaliści kibicujcie nam i trzymajcie za nas kciuki!

Anna Radwan (kl. II B)

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego

Zakrzów 131

34-145 Stronie

tel./fax 33 879 74 87

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.gimzakrzow.iap.pl

Scroll to top