BEZPIECZNE WAKACJE 2017

 

Bardzo prosimy Rodziców o zapoznanie się z artykułem "Bezpieczne wakacje 2017 - informacje dla rodzicow i opiekunów".

 Kolejny przydatny link prowadzi do strony ORE traktującej o bezpiecznych wakacjach.

 

 

Czytaj więcej...

moj-ojciecDowiedz się więcej o Patronie z albumu „Mój ojciec. Wspomnienia". Autor: Zofia Pilecka-Optułowicz.

Książkę podarował do biblioteki ks. Krzysztof Kopeć.

Dziękujemy.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Cyberprzemoc to wszystko, co robisz, by skrzywdzić innych, by im dokuczyć, by zrobić im przykrość i używasz w tym celu albo twojego telefonu komórkowego/smartfona, tableta, laptopa podłączony do internetu.

Czytaj więcej...

Najlepsi uczniowie „Pileckiego" 29 marca 2017 roku otrzymają z rąk dyrektora Grzegorza Malinowskiego statuetki – Primus Inter Pares – czyli Pierwszy Pośród Równych. Przyznano je w ramach konkursu szkolnego pod hasłem „Złota Dziesiątka Szkoły", który odbywa się w zakrzowskim gimnazjum po raz siedemnasty. Uczniowie otrzymają wyróżnienia w nagrodę za pracę i talent. Średnia ocen uczniów to co najmniej 5,21.

Czytaj więcej...

książkaCZYTAJ I GŁOSUJ!

Ból, cierpienie, śmierć, samotność…

Pomimo, że cywilizacja idzie do przodu, nadal nie wymyślono leków na wiele dolegliwości trapiących człowieka.

Bywają sytuacje, gdy najlepszym lekarstwem jest po prostu miłość.

Czytaj więcej...

zbiorkaslodyczy2016

Z wielką przyjemnością włączamy się w kolejną akcję charytatywną! Tym razem chodzi o sprawienie radości najmłodszym podopiecznym Fundacji „Pomóc Więcej". Zbieramy słodycze i zabawki (gry planszowe, książki, itp.).

Celem Fundacji jest organizowanie i niesienie wszelkiej pomocy ludziom potrzebującym wsparcia w przezwyciężeniu trudnych sytuacji życiowych, których nie są oni w stanie pokonać wykorzystując własne zasoby i możliwości.

Czytaj więcej...

Dyrektor Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie dziękuje w imieniu swoim i całego Grona Pedagogicznego Ośrodkowi Interwencji Kryzysowej w Radoczy za wsparcie nas w pedagogizacji rodziców na zebraniu w dniu 7 listopada 2016r. Psycholog i interwent kryzysowy z OIK Pani Alicja Bugiel przekazała rodzicom w sposób bardzo ciekawy i obrazowy, jakie zagrożenia czyhają na ich dzieci w codziennym życiu i w jaki sposób można im zapobiegać.

 

27 września br., po plakatowej dyskusji uczniów nad wizją życia szkolnego, odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Karta do głosowania zawierała dziewięć nazwisk kandydatów. Uprawnionych do głosowania było 200 uczniów.

Czytaj więcej...

wylosuj aniola

Przyłączamy się do akcji Wylosuj Anioła.

Akcja pisania Kartek-Wsparcia powstała z inicjatywy rodziców dzieci leczonych na onkologii.
Lęk, ból i niepewność to wszystko towarzyszy dziecku i jego rodzinie podczas choroby. Inicjatywa pisania kartek dla dzieci ma na celu wsparcie dziecka podczas leczenia.
Dziecko będzie te kartki losować.

Więcej informacji na Facebookowym profilu akcji Wylosuj Anioła.

 

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny szkół w Stryszowie z siedzibą w Stroniu informuje że można składać wnioski o stypendium szkolne!

Kryterium dochodowe na 1-go członka rodziny wynosi 514 zł. netto Wnioski należy składać do 15 września 2016 r. Druki wniosków można pobrać w GZEAS w Stroniu oraz we wszystkich szkołach na terenie naszej gminy.

Informacje pod numerem telefonu 33 8 797 494

Do pobrania (aktualizacja 20 sierpnia 2016):

Czytaj więcej...

Certyfikat "Chronimy dzieci"Dnia 22 marca 2016r. Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie otrzymało Certyfikat "CHRONIMY DZIECI" przyznawany placówkom realizującym Politykę ochrony dzieci przed krzywdzeniem. To ogólnopolski program certyfikowania placówek edukacyjnych realizujących politykę ochrony dzieci przed przemocą. W ramach Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła" realizowany przez Fundację Dzieci Niczyje we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, wojewódzkimi kuratoriami oświaty, wieloma partnerskimi organizacjami i instytucjami w całej Polsce oraz Fundacją Orange wspierającą działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie.

Czytaj więcej...

Zarządzenie nr 1/2015/2016
Dyrektora Gimnazjum w Zakrzowie
w sprawie ustalenia dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktycznych

Czytaj więcej...

Sprawozdanie
dyrektora Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie
z realizacji nadzoru pedagogicznego w roku szkolnym 2014/2015

Czytaj więcej...

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego

Zakrzów 131

34-145 Stronie

tel./fax 33 879 74 87

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.gimzakrzow.iap.pl

Scroll to top